اخبار اخبار ورزشی

پایان کار نکونام با استقلال؟

تبلیغات بنری

به گزارش سایت توژال، تیم فوتبال استقلال با 67 امتیاز در رده دوم بیست و سومین دوره لیگ برتر قرار گرفت. در ابتدای فصل گذشته جواد نکونام سرمربی آبی پوشان بوکان با قراردادی سه ساله هدایت این تیم را برعهده گرفت اما استقلال تا سه هفته مانده به پایان لیگ در صدر قرار گرفت اما او قادر به انجام این کار نبود. کسب عنوان قهرمانی.

بر همین اساس در ابتدای فصل نقل و انتقالات صحبت های زیادی مبنی بر ادامه همکاری نکونام با استقلال یا جدایی این مربی از جمع آبی ها به گوش می رسید تا جایی که گفته می شد هیئت مدیره هلدینگ خلیج فارس، جایی که مالکان جدید باشگاه استقلال با چند مربی خارجی به عنوان مثال استراماچیون و سابینتو برای حضور در این تیم مذاکره کردند.

خبرنگار توژال با توجه به اتفاقات فصل قبل و جنجالی هایی که پیرامون تیم فوتبال استقلال و کادر فنی این تیم به وجود آمد، متوجه شد که جواد نکونام مورد تایید نهادهای نظارتی قرار نگرفته و آبی ها آخرین مربی را در اختیار دارند. نیمکت نشینی در بیست و چهارمین دوره لیگ برتر است و خودشان خواهند دید.

قرار است در روزهای آینده جلسه ای با حضور اعضای هلدینگ خلیج فارس برای تعیین ترکیب رئیس جدید باشگاه استقلال برگزار شود. باید منتظر ماند و دید در خصوص جایگاه یکی از نمایندگان فوتبال ایران در لیگ الیت AFC چه تصمیمی اتخاذ خواهد شد.

تبلیغات بنری

khabarfarsi به نقل از توژال