اخبار اخبار اقتصادی

چگونگی برگزاری نمایشگاه الکامپ بعد از انتخابات

تبلیغات بنری

به گزارش مجله توژال؛ کامپیوتر (ELECOMP)، نام الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی نمایشگاه نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک همه ساله در تهران و در محل دائمی برگزار می شود. نمایشگاه ها تهران اینترنشنال زیر نظر یک شرکت سهامی می باشد نمایشگاه ها کنفرانس بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

من باید بگویم فعالیت های بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک با شعار «ما همه با هم برای اقتصاد دیجیتال هستیم» با حضور وزیر ارتباطات، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات آغاز به کار کرد. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی امروز ۱۸ تیرماه ادامه دارد و تا ۲۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

عیسی زربور در بازدید از نمایشگاه الکامپ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در زمینه های مختلف از جمله زیرساخت های ارتباطی و دولت هوشمند کارهایی انجام داده ایم.

وی افزود: در زمینه توسعه زیرساخت های ارتباطی باید مشکل را به دو قسمت تقسیم کنیم: در ابتدای دولت یکی از مشکلاتی که با آن مواجه بودیم این بود که متاسفانه زیرساخت های ارتباطی به تناسب توسعه نیافت. اتفاقی که در این دولت افتاد این است که ما زیرساخت‌ها را در تمام لایه‌های شبکه به‌ویژه لایه‌هایی که 30 سال پیش تحت کنترل ما بودند، توسعه دادیم.

وزیر ارتباطات گفت: به عنوان مثال در حوزه ظرفیت شبکه اصلی مخابراتی کشور دو شاخص اصلی از جمله شبکه انتقال کشور وجود دارد. بررسی‌ها و اندازه‌گیری‌ها نشان داد که اکنون 64 ترابایت بر ثانیه است، یعنی در سه دهه گذشته 31 ترابایت بر ثانیه به آن اضافه کرده‌ایم که در حوزه مالکیت معنوی کشور به 56 از 28 ترابایت رسیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

تبلیغات بنری

khabarfarsi به نقل از
توژال