اخبار اخبار سیاسی

پیشرفت و جهش کشور ممکن نیست مگر با ایفای نقش پرشکوه همه ایرانیان

تبلیغات بنری

به گفته سعید جلیلی، اقتصاددان ایرانی پس از پایان مرحله اول مناظره دور دوم رقابت های انتخاباتی آقای فسیما در حالی که در میان انبوه خبرنگاران رفتند، گفت: امیدوارم صحبتی که امشب با آقای بزکیان داشتیم و بحثی که انجام شد مردم را راضی کرده باشد. مردم می خواهند یک انتخاب عالی داشته باشند. به هر حال چهار سال آینده و سرنوشت کشور مهم است و اینکه کدام رویکرد کشور را هدایت می کند.

وی بیان کرد: مهم این است که رئیس جمهور آینده چه چشم اندازی را دنبال خواهد کرد، چه شرحی از مسائل، چه برنامه هایی، چه افقی، چه هدفی دارد و چقدر تمایل به انجام این کارها دارد. فکر می کنم امشب بحث های خوبی شد. شاید کارمندان ما بهتر بتوانند از این مسائل برای تصمیم گیری مهمی که می خواهند بگیرند استفاده کنند. امروز همه ایران وطن ماست. همه ایران وطن ماست. همه ایرانیان باید در این مسیر نقش پرافتخار خود را ایفا کنند. اگر از پیشرفت و جهشی که کشور به دست آورده است صحبت کنیم، این امر جز با ایفای نقش باشکوه همه ایرانیان امکان پذیر نیست. زن، مرد، پیر و جوان، نژادهای مختلف و سلایق مختلف، همه باید در این عرصه حضور داشته باشند.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: با عزیزانی که جمعه گذشته به هر دلیلی در انتخابات شرکت نکردند صحبت می کنم، بدانید وطن مال شماست. ببینید رای شما باید دیده شود. او باید حرف های شما را بشنود. در رسانه ها یا برخی روش ها، برخی افراد مانند کارگران، زنان خانه دار، زنان سرپرست خانوار، برخی اقشار روستایی و کارگران مورد توجه قرار نمی گیرند. انشالله فردا عصر بحث های اقتصادی می شود عزیزان باید دیده شوید و مطالب شما شنیده شود.

وی تاکید کرد: انشالله فردا عصر نیز بقیه برنامه های خود را ارائه خواهیم کرد. انشاالله فردا در خدمت مردم لرستان خواهم بود. ما بیشتر با مردم صحبت خواهیم کرد. انشاالله مجموعه این گفتگوها به مشارکت بیشتر مردم شریف و برداشتن گام های صحیح در جهت بهترین تصمیم که آینده کشور را تضمین می کند، کمک کند.

تبلیغات بنری

khabarfarsi به نقل از توژال