اخبار اخبار عمومی

پیام تبریک مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت فرارسیدن «عید سعید غدیرخم»

تبلیغات بنری

پیام تبریک مدیرعامل بانک مسکن به مناسبت این روز

به گزارش توژال به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا؛ متن پیام دکتر سید عباس حسینی به شرح زیر است:

به نام خدا

“من استاد نبودم، او استاد است.”

عید غدیر؛ این «روز بزرگ خدا»، «روز یکشنبه بی شرم» و «روز شرم‌آور» است.

عید غدیر; روز اکمال دین و اتمام نعمت به برکت امامت و ولایت و جوشش حق و عدالت است تا نهال عدالت خواهی و دین شما به ثمر بنشیند.

عید غدیر; بزرگترین عید تاریخ، بزرگترین رویداد برای بشریت و روز ارتباطات مهمترین خبر جهان و پیشگویی بزرگی است که خداوند جهان را بر اساس آن آفریده است.

واقعه باشکوه غدیر؛ نشانه و نماد تداوم خط نبوت و تلاقی آن با امامت و ولایت است که به راه سعادت و اکمال دین و چگونگی زیستن معنا می بخشد.

واقعه بزرگ غدیرحم; آغاز دیگر نوشیدن از چشمه زلال حقیقت است که برای سنجش میزان طهارت روح بعد از مناسک حج به کار می رود. جریانی تاریخی که ابتدایش مدینه و میانه اش کربلاست و پایانش به ظهور ذخایر الهی می انجامد. در ادامه پیام حضرت محمد (ص) در ولایت حضرت علی (ع) و پذیرش مطلق امامت آن حضرت توسط همه مسلمانان و آزادگان جهان.

عید سعید غدیر خم را به امام زمان حضرت بقیه الله الاعظم (علیه السلام)، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) تبریک و تهنیت عرض می نمایم. او) و همه مسلمانان. شیعیان جهان به ویژه همکاران عزیزم در خانواده بزرگ بانک مسکن، امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق خدمت و تلاش برای احیاء و پاسداشت واقعه غدیر بزرگ و آرمان امامت عنایت فرماید. و ولایت که زنده نگه داشتن اسلام ناب محمدی (ص) است.

تبلیغات بنری

khabarfarsi به نقل از توژال