اخبار اخبار فرهنگی

هنرمندان در خانه خود رای دادند+ عکس و فیلم

تبلیغات بنری

به گزارش سایت توژال، مرحله اول انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۱۷ تیرماه برگزار شد. بر اساس اعلام وزارت کشور، در مرحله اول 24 میلیون و 535 هزار و 185 رای کسب شد که 9 میلیون و 473 هزار و 298 رای به مرحله دوم یعنی مرحله انتخابات راه یافتند.

بر اساس دستور وزیر کشور، روند شمارش آرا در شعب استانی برای مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری از ساعت هشت صبح امروز جمعه ۲۴ تیرماه آغاز شد.

در این مرحله آقایان مسعود مازیکیان مالک قانون انتخابات 22 و سعید جلیلی مالک قانون انتخابات 44 با یکدیگر به رقابت می پردازند. رای گیری در حدود 59000 شعبه رای گیری انجام می شود.

در این مرحله، هر نامزدی که یک رای اضافی کسب کند، برنده انتخابات خواهد بود.

تالار وحدت امروز نیز میزبان اهالی فرهنگ و هنر است تا در کنار مردم در این مشارکت سیاسی پیشقدم شوند. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اهالی فرهنگ، هنر، رسانه، وزرا، معاونان رئیس جمهور، مدیران این وزارتخانه در دوره های گذشته و تمامی خانواده فرهنگی دعوت کرد تا برای ایجاد یک اثر هنری پای صندوق های رای حاضر شوند. . یک مشارکت فوق العاده

پیش از این در اسفندماه سال گذشته تالار الوحده مقر صندوق انتخابات شورای اسلامی و شورای رهبری بود که مورد استقبال هنرمندان و فرهنگیان قرار گرفت.

9:31 محمد اله یاری از آمادگی سالن خبر داد

متوقف کردناو بازی می کند

-01:30

باصدا کردنبی صدا

یک نقطهخروج از تمام صفحهورود به حالت تمام صفحهدانلود

محمد اله یاری مدیر عامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی صبح امروز پیش از آغاز رای گیری در تالار الوحده که قرار بود از ساعت ده صبح آغاز شود، از آمادگی کامل این مجموعه برای میزبانی از اهالی فرهنگ خبر داد. هنر و ادبیات رسانه ها گفتند:

با توجه به چندین تجربه قبلی در ایجاد صندوق ویژه جمع آوری آرای اهالی فرهنگ و استقبال از هنرمندان، این فضا علاوه بر شرکت در انتخابات، فرصتی برای دیدار و گفتگو با هنرمندان و اهالی فرهنگ، هنر و اندیشه را فراهم می کند. . یکدیگر و مردم

قاسم افشار (خواننده) رای خود را به صندوق انداخت

صدای محسن افشانی (بازیگر).

صدای حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروبنا دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی

داریوش ارجمند عزیز رای خود را به صندوق انداخت

سید مجید براحمدی مدیرعامل صندوق امانی حنار یکی دیگر از مسئولانی بود که از همان ساعات اولیه رای گیری در تالار الوحده حضور یافت و رای خود را به صندوق انداخت.

تبلیغات بنری

khabarfarsi به نقل از توژال