اخبار اخبار سیاسی

نماینده ۲ کاندیدا در این حوزه حضور نیافتند

تبلیغات بنری

مجید حسینی در گفت و گو با مجله توژال گفت: تیم های نظارت و اجرا حدود هفت صبح وارد مسجد لرزاده شدند و رای گیری از ساعت هشت صبح آغاز شد.

وی افزود: بحمداللَّه نونهالان و بزرگترها قبل از باز شدن درب شعبه در صف شروع رای گیری بودند. ازدحام جمعیت این شعبه علاوه بر محوطه داخلی مسجد، به خیابان لرزاده نیز جلب شده است.

ناظر شورای نگهبان در مسجد لرزاده با اشاره به تعداد صندوق های رای در مسجد لرزاده گفت: ما به عنوان شورای نگهبان متولی آرای مردم هستیم. مردان و زنانی که به طور تصادفی رای خود را در صندوق های یکدیگر قرار می دهند، نگران باطل شدن آرای خود نباشند. در هنگام شمارش آرا، آرای زنانی که به اشتباه در صندوق مردانه ریخته شده اند یا برعکس، به صورت جداگانه و یک به یک شمارش می شوند.

الحسینی ادامه داد: برخی افراد به صورت خانوادگی پول خود را در صندوق ها قرار می دهند. ممکن است در ریختن آرای آقایان به صندوق خواهران و یا رای خواهران در صندوق آقایان خطایی رخ دهد که تاثیری بر عدم شمارش آرای این عزیزان ندارد.

وی گفت: نمایندگان آقایان جلیلی و قالیباف در این منطقه حضور دارند و از نزدیک روند برگزاری انتخابات را دنبال می کنند اما نمایندگان آقایان مزیگیان و پورمحمدی تا این لحظه به این صندوق نیامده اند.

تبلیغات بنری

khabarfarsi به نقل از توژال