اخبار اخبار ورزشی

نباید به فکر انتقام گرفتن از اتریش باشیم

تبلیغات بنری

به گزارش سایت توژال، تیم ملی ترکیه عصر فردا در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024 به مصاف اتریش می رود که در مرحله گروهی ترکیه گرجستان و جمهوری چک را شکست داد و مغلوب پرتغال شد.

وینچنزو مونتلا، سرمربی تیم ملی ترکیه پیش از بازی فردا گفت: نباید اجازه دهیم احساساتمان بر ما غلبه کند. ما نمی توانیم به انتقام شکست 6-1 دوستانه خود در ماه مارس فکر کنیم. ما می دانیم که اتریش چه کاری می تواند انجام دهد، اما همچنین می دانیم که چه چیزی می توانیم انجام دهیم.

وی درباره حمایت هواداران ترکیه گفت: انتظار دارم هواداران زیادی با پرچم قرمز و سفید در سکوهای ورزشگاه حضور داشته باشند. هواداران ما تا الان خیلی خوب از ما حمایت کرده اند. این یک مزیت برای ما خواهد بود.

سرمربی تیم ملی ترکیه درباره عملکرد تیمش تا پایان مرحله گروهی گفت: پنج گل زدیم و پنج گلزن متفاوت داریم. ما نه از ضربه پنالتی، نه از روی توپ آزاد و نه از گل به خودی گلزنی نکردیم. ما در کنترل توپ عالی کار می کنیم، اما باید آن را به گل های بیشتری تبدیل کنیم. آرامش تیم بسیار مهم است.

مونتلا درباره همکاری با آردا گولر گفت: آردا بازیکن بسیار با استعدادی است. برخی زمینه ها وجود دارد که او باید بهبود یابد، اما غیرممکن است که به او اجازه بازی ندهیم. وقتی او در زمین است تفاوت را احساس می کنید. هیچ بازیکنی مثل او وجود ندارد. او بازیکن جوانی است و باید در برخی زمینه ها پیشرفت کند و این کار را انجام خواهد داد.

تبلیغات بنری

khabarfarsi به نقل از توژال