اخبار اخبار عمومی

مشکل بازار دقیقا از جایی حاد و پیچیده شد / بهار 1403 فراموش نشدنی است

تبلیغات بنری

مشکل بازار از جایی حاد و پیچیده شد که دقیقاً / بهار 1403 فراموش نشدنی است

این چشمه یکی از تلخ ترین و وحشتناک ترین چشمه های سال های اخیر بوده است. ما آوریل را با نرخ بهره بالا، سرکوب دلار، برکت و جنگ خارجی تمام عیار آغاز کردیم. در ماه مه، گزارش 12 ماهه ضعیفی را به اشتراک گذاشتیم که جزئیات تأثیرات تصمیمات سیاست گذاران بر دسترسی به جیب شرکت ها را نشان می داد. خرداد را با فرود سخت هلیکوپتر آغاز کردیم و در طول تقریباً 53 روز کاری، قیمت ها به شدت کاهش یافت، بنابراین بعید است سهامداران بهار 1403 را فراموش کنند!

مشکل بازار دقیقاً از زمانی که چهار اتفاق متوالی رخ داد و بازار را ترک نکرد، حاد و پیچیده شده است. اولین اتفاق در سیاست های ارزی این بود که بانک مرکزی مسیری را که برای کاهش شکاف بین نرخ ارز نعیما و دلار آزاد طی کرده بود متوقف کرد. دومین و تلخ ترین ضربه افزایش نرخ سود سپرده ها و سردرگمی بازار بود. بعدها ریسک های سیاسی و نظامی هم اضافه شد و این ریسک هنوز تمام نشده بود که ۱۲ ماه گزارش های تلخی از شرکت ها رسید و در نهایت رئیس جمهور به طرز عجیبی سقوط کرد به طوری که در مدت کوتاهی اتفاقات تلخ بسیاری را با فرمت MP3 زندگی کردیم. یک دوره زمانی؛ در نتیجه بازار به ویرانه ای تبدیل شد که امروز شاهد آن هستیم و بنابراین باید در اولین قدم این بازار حذف شود.

در آینده با وجود انتظارات باید دید بازار پس از انتخابات چگونه خواهد بود. (امیدواریم) با دمیدن سوت پایان و انتخاب رئیس جمهور منتخب شاهد تغییر ذائقه تجار باشیم. / اخبار بانک

تبلیغات بنری

khabarfarsi به نقل از توژال