اخبار اخبار فرهنگی

این کتاب های صوتی را برای محرم از دست ندهید

تبلیغات بنری

به گزارش سایت «توژال»، گروه فرهنگی هنری «سماوه» به مناسبت ایام محرم الحرام مجموعه صوتی خود را ویژه ایام سوگواری امام حسین (علیه السلام) تقدیم کرد. عمومی.

در ابتدای این لیست نسخه صوتی قرار دارد کتاب «بیست سال بعد» با صدای داود حیدری است.

«بیست سال بعد» رمانی تاریخی و مذهبی نوشته سلمان کدیور است که توسط انتشارات شهر ادیب منتشر شده است. کدیور در این کتاب به ریشه‌های انحراف در جریان‌های سیاسی در اوایل اسلام می‌پردازد و می‌کوشد به یک سؤال بزرگ و قدیمی پاسخ دهد: «چرا کسانی که می‌دانستند حسین بن علی علیه‌السلام بر حق است، می‌کشند». به او؟

پیشنهاد دوم: نسخه صوتی کتاب “پنجره های تشنه”. به صدای عبدالله روی نوشته مهدی قزلی، انتشارات سوره مهر.

این کتاب روایتی است از سفر مهدی غزالی و خاطرات وی همراه با کاروان حمل ضریح ساخته شده برای حرم امام حسین از قم تا کربلا، اتفاقی که شاید هر صد سال یک بار رخ می دهد.

نمایش بعدی گروه «یک نما از یک آیه» در پنج جلد این اثر توسط مهراک ویژه کودکان و نوجوانان منتشر شده و توسط گروهی نخبه از گویندگان و هنرمندان از جمله مهدی طهماسبی، علی عبدالپور عسل، امیر زنده‌دلان و بدرام شهرآبادی ضبط شده است. «میزان» ساخته شهید سید حسن حسینی، «زندگی می‌کنند» ساخته مجید ملامحمدی، «کرستان» ساخته محمدرضا آزاد، «کلید کعبه» و «برای مروارید» اثر سید حسین فدایی حسین عناوین این مجموعه هستند. پنج جلد از این گروه

آخرین تالیف انتشارات سوره مهر نام دارد «مسکو کوچک افغانستان» فضای سادات حسینی است او آن را خوانده است.

این اثر که توسط معصومه حلیمی نوشته شده شرح زندگی و رنج یک زن افغان است که به دلیل اوضاع آشفته زندگی در زادگاهش، مدام بین کشورهای افغانستان، پاکستان و ایران رفت و آمد می کند و آنها را از دست می دهد. بار اول. اعضای خانواده در جنگ های افغانستان، سپس احمد تنها پسرش را برای دفاع از حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) قربانی می کند.

علاقه مندان می توانند نسخه صوتی این کتاب ها را از پلتفرم های آنلاین تقه، فدیبو و کتیبه تهیه کنند.

تبلیغات بنری

khabarfarsi به نقل از توژال